5 Ocak 2015

Ana Sayfa » » Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!

Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!

5 Ocak 2015
     


Geçen gün Instagram'da rastladım. Size yeni keşfettiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Ürünün adı Scholl Velvet Smooth Express Pedi…

Elektronik ayak törpüsü olarak geçiyor. İnternette araştırmaya başladım ve harika yorumlar okudum. Hatta bu ürün için güzellik ürünleri satan mağazalarda kuyruklar olduğunu gördüm.

Güzelliğime önem veren biri olarak, ayak güzelliği de benim için çok önemli, bu yüzden bu ürün oldukça ilgimi çekti. Scholl Velvet Smooth Express Pedi daha ilk dokunuşta ayaklardaki sertleşmiş deriyi yok ediyormuş.

Kullanımı da bir o kadar kolaymış! Edindiğim bilgilere göre; ucundaki özel döner başlık 360 derece dönebiliyor. Ayağınız kuru iken uyguluyorsunuz ve ayağınızın her noktasına kolayca ulaşıp, ayaklarınızı ve özellikle topuklarınızı, sertleşmiş deriden bir dokunuşta arındırıyor. Üstelik çok da güvenli. Scholl Velvet Smooth Express Pedi fazla bastırıldığında kendisini otomatik olarak durduruyor.Ayak bakımı için artık evinizde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli. Sonrasında ayağınızda kadife yumuşaklığı sizleri bekliyor. Siz de her adımınızda kendinizi güzel hissetmek istiyorsanız, Scholl Velvet Smooth Express Pedi’yi mutlaka denemelisiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Bir boomads advertorial içeriğidir.


"Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!" için 4 yorum:

 1. Çok iyi. Tam benlik bir ürün:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde arkadaşım almış ablası için bakalım memnun kalırsa söylerim .

   Sil
 2. Kullananların yorumlarını bekliyorum...
  Bende almayı düşünüyorum...
  Sevgilerimle tatlım.💟

  YanıtlaSil
 3. Canım bende çok merak ediyorum. Bu basın bülteni ama bende almayı düşünüyorum ama bir arkadaşım sipariş etmiş geliyormuş. O kullansın yorumlarını alayım ona göre alacağım.

  YanıtlaSil