22 Kasım 2013

Ana Sayfa » , , , , » BREATHE RİGHT BURUN BANTI , DAHA RAHAT NEFES DAHA İYİ UYKU !

BREATHE RİGHT BURUN BANTI , DAHA RAHAT NEFES DAHA İYİ UYKU !

22 Kasım 2013


Bana gelen e-mail ile fikrimühimin kampanyasına katıldım. Daha önce burun bantı deneyimim olmamıştı.


Breathe Right burun bantları size daha kaliteli uykuyu vaat ediyor. Peki bu vaati gerçekten doğrumu ?Fikri mühimden gelen kit paketimin içinde 1 kutu Breathe Right benim kullanmam için, yakınlarıma dağıtmam için 5 adet ikili numune paketi, bir adet magnet çerçeve ve birde tanıtım broşürü çıktı.

Ürünü kullanması çok kolay ,burnunuzu yıkayıp kurulayın ( bunu yapmamızın amacı ,ürün yağlı bölgeye yapışma zorluğu çekebilir. Gün içinde yüzümüzdede yağlanma oluşacağı için bunu gidermemiz gerekiyor. ) Koruyucu tabakayı çıkarıp yapıştırıyoruz.
Uyarılarını kesinlikle dikkate almalıyız.


RAHAT NEFES ALMAK SİZİNDE HAKKINIZ 

Herkes gibi gece rahat nefes almak sizin de hakkınız. Ama gece burun tıkanıklığı sıklıkla buna engel olur. Sadece nefes almanızı zorlaştırmaz, aynı zamanda uyumanızı da güçleştirir. Bu nedenle ertesi gün kendinizi yorgun hissedersiniz ve çalışırken gösterdiğiniz performans düşer.

Burun tıkanıklığını hafife almayın!

İlaç içermeyen Breathe Right burun bantları, burun hava kanallarını açarak, burun tıkanıklığını hafifletir ve daha rahat nefes almanızı sağlar. 

Ürünün vaatleri bu şekil , benim deneyimime gelirsek gerçekten memnun kaldım.


 Geçen akşam sinemaya gitmiştim ve ortam sıcak olduğu için çok terlemiştim ,filmin sonuna doğru klimayı açtıkları için bir anda burnum tıkandı. O gece fikrimühimden gelen paketimin içinden çıkan burun bantını deneme fırsatım oldu. Çok rahat bir gece geçirdim. Burnun tıkanıklığım beni hiç rahatsız etmedi. 

Ürünü kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Benim anlattıklarım yeterli gelmezse buyrun ürünün sitesine tık tık 

aaa ne güzel bende FİKRİMÜHİM 'ci olmak istiyorum. Bende bedava ürün denemek istiyorum derseniz o zamanda buraya buyrun Fikrimuhim.com
"BREATHE RİGHT BURUN BANTI , DAHA RAHAT NEFES DAHA İYİ UYKU !" için 4 yorum:

 1. kesinlikle işe yarıyor, eşim için kurtarıcılardan, bence problem yaşayanlar kesinlikle tercih etmeli bu burun bandını,

  bu arada bende beklerim, sevgilerle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok beğendim. Kesinlikle kullanılması gerek , heleki soğuk algınlıklarında düşünsenize burundan nefes almak ne kadar zorlaşır. İzleyicinizim zaten :))

   Sil
 2. bende çok merak ediyorum ama adede göre fiyatı yüksek geldi indirime de girmiyorlar ki hiç :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirimki , gerçekten işe yarıyor.

   Sil