25 Aralık 2021

Dermaroller Turkey Profozon Ozon Yağı

25 Aralık 2021

 Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde Dermaroller Turkey sayfasından elime ulaşan Propolisli Sabun yazısını sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise Dermaroller Turkey Profozon Ozon Yağı hakkındaki düşüncelerimi paylaşacağım. 

Öncrelikle ozon yağı nedir ? sorusuna göz atalım. 

Ozon yağı saf zeytinyağının içerisine ,ozon gazının enjekte edilmiş halidir. Ozon yağının etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 

dermaroller turkey profozon ozon yağı

Profozon ozon yağı ise ,zeytinyağı ,ozon gazı birleşimi ve doğal bitki aromaları ilave edilerek elde edilmiştir. 
El ,yüz,kafa derisi ,boyun ,kasık , gövde ve ayaklarda kullanımı için uygundur.

Gözenek sıkılaştırma 
Çatlak onarımı
Cilt tonu eşitleme
Koltuk altı kararmaları 
Sivilce ve akne lekeleri tedavisinde
Kırışıklıkları açma 
Mantar ,egzama tedavisinde
Yara ve yanık tedavisinde 
Cildin nem kalitesini arttırmada 
Uçuk tedavısınde 
Ayrıca pişik tedavisinde kullanılır.
profozon ozon yağı

Kullanım önerisi olarak temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde masaj yapılarak sürülmesi uygun görülüyor. En az 2 saat ciltte bırakılması gerekiyor. Günde 1 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Birden fazla kullanımda ciltte kızarıklık oluşabilirmiş. Bu yüzden tavsiyeye uymak gerekiyor. Oda sıcaklığında ( 20-25 C ) veya buzdolabı kapağında saklanması öneriliyor. Uzun süre güneş ışığına maruz bırakılmaması gerekiyor. Profozon ozon yağı sıcak havalarsa sıvılaşıyor. Doğal olarak soğuk havalarda da donuyor. 

profozon ozon yağı
Profozon ozon yağının şişesi oldukça şık ,pompalı bir başlığa sahip olması kullanım kolaylığı sağlıyor. 
İçindeki ürünü pompa sayesinde ziyan olmadan alabiliyorum. İçinde asansörlü bir mekanizma var. Ürün azaldıkça yukarı doğru mekanizma yükseliyor. böylece ürünün miktarı daha kolay takip ediliyor. 
profozon ozon yağı yorumları

Ozon yağı ince bir yapıda ,elbette biraz tuhaf kokuyor ama öyle dayanılmayacak bir koku değil bence .
Zaten bir süre sonra koku çok yoğun hissedilmiyor. Cilde kattığı etkileri düşünülünce açıkçası insan buna takılmıyor. Ben genelde cilt bakımım için kullandım. Cildimi güzelce temizleyip ,gece sürdüm ve sabah yıkadım. Daha sıkı gözeneklerim olması için bu yöntem benim oldukça işime yaradı. Şu sıralar havaların soğuk olması sebebiyle ,cildimin nem kazanması için aynı yöntemle kullanıyorum.
 Cildim yağlı olmasına rağmen ,asla bir sivilcelenme veya aşırı yağlanma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca vücudumda zaman zaman yaşadığım pişik durumlarımda da oldukça yardımcı olduğunu söyleyebilirim .
Özellikle pişiğin o acısını alması benim için çok yararlı oldu.Bana kalırsa her mevsim kullanılacak bir yağ. 
dermaroller turkey profozon ozon yağı kullananlar

Beni en çok şaşırtan sonucu eşimin kolundaki ve elindeki yaralardaki iyileşmede gördüm. Eşimin  elinin üzerinde oluşan sürtünmeden kaynaklı yarada ve yıllardır kollarında geçmeyen yaralarında kullandım.  Açıkçası çok kısa sürede aldığımız bu sonuçlar beni oldukça memnun etti. Diyorum ya dermaroller turkey profozon ozon yağı binbir derde çare bir ürün. Her evde mutlaka olmalı bence .

Bana  bu ürünleri gönderen Dermaroller Turkey sayfası sahibi Gözde Moralıoğlu hanım'a ve beni sayfayla tanıştıran arkadaşım Beğendim Paylaştım blog sayfası sahibi Şerife'ye çok teşekkür ederim. "Dermaroller Turkey Profozon Ozon Yağı " için 4 yorum:

 1. Bilgilendirme için çok teşekkürler. Mutlu yıllar:)

  YanıtlaSil
 2. Güzel sonuçlar doğurmuş gibi ozon yağı çok işimize yarayacak teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel sonuçlar vermiş profozon ozon yağı tanıtım için çok teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 4. ozonlu ürünler genelde tuhaf kokuyor :)) ama bayağı çok faydası varmış

  Lerzan

  YanıtlaSil