25 Kasım 2014

Ana Sayfa » , , , » PASTA KASRININ 3.YILINI FRUİTFLOWERS LEZZETLERİYLE KUTLADIK...

PASTA KASRININ 3.YILINI FRUİTFLOWERS LEZZETLERİYLE KUTLADIK...

25 Kasım 2014
   Herkese merhaba ; 16 kasım pazar günü Pasta Kasrı blogunun 3.yılını kutlamak için bir çok blogger arkadaşım ile Tülin ablamın daveti üzerine Saga Lounge Ortaköy  kafede toplandık. Tülin ablanın heyecanı görülmeye değerdi. Bizler için küçük bir konuşma bile hazırlamıştı .

  Bu özel gün bizler için  Fruit Flowers ürünleriyle tanışmamız içinde bir fırsat oldu. O akşam aramızda olan Fruitflowers genel müdürü  Mahmut Atar ürünlerini bizlere detaylıca anlattı.Fruitflowers Sepet Dolusu Lezzetler,2012 yılında Bursa 'da hizmet vermeye başlamış bir firma, 2014 itibari ile Ankara ,İzmir ,Antalya,Bursa ve Tekirdağ illerinde toplam 8 şubeye  ulaşmıştır.İnşallah yakında bayilik projesi ile Türkiye'nin her ilinde şubelerini görebileceğiz.

 Günümüzde artık hediyelere renk katmak ,akılda kaldığı gibi damaktada kalması için tüm çabalarını sarfeden fruitflowers buketleri ,günlük taptaze meyvelerden yapılıp ,önceden hazırlanıp  bekletilerek  değil ,siparişinizi verdiğiniz anda taptaze hazırlanarak teslim adresine ulaştırılır.
Hiç bir şekilde katkı maddesi ve renklendirici kullanmadan üretilen bu lezzetler özel şekerlendiriciler (yüksek fruktozlu mısır şurubu) kullanmadan imal edilir.Bu yüzden siz ve sevdiklerinizin en özel günlerinde gönül rahatlığınla tüketebilirsiniz. Hem teslim süreside şubelerin bulunduğu şehirlerde aynı gün içerisinde yapılıyor. Fruitflowers ürünlerine internet sitesi üzerinden veya  444 3 002 genel çağrı ve sipariş merkezinden ulaşabilirsiniz.
 
Bundan böyle tüm özel günlerde ,hasta ziyaretlerinizde ,doğum yapan bir arkadaşınınızı ziyarette bile gönül rahatlığı ile götürebileceğiniz ,akıllarda kalınası bir ürün ,ben bu güzel ve lezzetli gülleri evde eşimle bitiremedim. Arkadaşlarımla yemek için işyerime getirdim. İş arkadaşlarımda bu lezzelere bayıldılar ve  çay yanında bir güzel yedik, tadınıda çok beğendiler .Tülin ablacığım sayende tanıştığım bu lezzetleri bundan sonra bırakmayacağımı düşünüyorum.
 Nice nice uzun yıllara ,sevgiler...


"PASTA KASRININ 3.YILINI FRUİTFLOWERS LEZZETLERİYLE KUTLADIK..." için 2 yorum:

  1. Sizi Blogger Haritamıza ekledim.
    http://bloggerharitasi.blogspot.com.tr/2014/11/gulumse-yuzume.html
    Aynı zamanda google+/twitter/pinterest hesaplarımdan da paylaştım. İlginiz için teşekkürler...

    YanıtlaSil