4 Kasım 2014

Ana Sayfa » , , » HAYATI KOLAYLAŞTIRMA TAKTİĞİ !

HAYATI KOLAYLAŞTIRMA TAKTİĞİ !

4 Kasım 2014
     Bana bu günlerde hava çok soğuk geliyor resmen donuyorum. Hele parmak uçlarımı yeri geliyor hissetmiyorum :) Mevsimler değiştikçe insanların ihtiyaçları hiç bitmiyor. Tam yaz sezonunu atlattık plajdı ,denizdi ,kumdu derken hopp kış geldi gene uzun bir ihtiyaç listesi belirdi kafamda ,şu an için öyle orta bir konumdayım ki diyete girdiğim için büyük beden pantalon mu alsam ? Yoksa nasıl olsa kısa bir zamanda vereceğim normal standartlarda bir pantolon mu  alsam?  Kafamda deli sorular peşimi bırakmıyor.

  
Sadece sorunum bununlada kalsa iyi birde mevsim değişti .Yazlıkları kaldırıp kışlıkları çıkartmak lazım iyide artık kaldıracağım kıyafetleri dolaplar almıyor .Bu durumda acaba kocaman bir bavul alsam içinemi yerleştirsem ,hem seyahatlerimde de kullanırım. 
Çalışan birde üstüne evli bir kadın olunca ,zaman herkese hızlı geçiyor ama bana daha bir hiç bir şeye yetişemeyeceğim kadar hızlı geçiyor. Hem bakımlı olup ,hem herşeyin altından kalkmak çok zor geliyor inanın , bazen makyaj yapacak zaman bulurum aksesuar takacak zaman bulamam :((

Son zamanlarda vakit benim için sorun olunca bazen alışverişe çıkmak tamamen işkenceye dönüşüyor. Heleki birine hediye almam gerekiyorsa tamamen zorlaşıyor. Düşünsenize doğum yapan bir arkadaşınıza hediye alacaksınız , o öyle hemen karar verilecek bir konu değil ,acaba ne alsam ?
Bebek zıbınımı alayım ,yok yok hastane çıkışı , aman çok abartımı olur yoksa sadece bebek tulumu mu ?

Neyse ki artık modasenin.com var .İstediğimiz her ürüne ,her markaya kolaylıkla tek bir başlık altında ulaşabiliyoruz. Sizce de bu avantajlar hızlı geçen zamanı biraz yakalamamıza çare olmuyormu ?

0Yorum