26 Kasım 2015

Ana Sayfa » , , , » CECİLE ARTLİNER 01 BLACK KEÇE UÇLU EYELİNER !

CECİLE ARTLİNER 01 BLACK KEÇE UÇLU EYELİNER !

26 Kasım 2015
Önceleri eyeliner deyince tüyleri diken diken olan ben son zamanlarda tanıştığım keçe uçlu eyelinerler sayesinde daha bir sıcak bakar oldum göz makyajına ...

Göz makyajında eyeliner kullanılmasını seviyordum yalnız kendimin bu konuda beceriksiz oluşu beni genelde hep göz kalemi kullanmaya itiyor veya sadece far ve rimel kullanıp makyajı bitirmeme sebep oluyordu. 

İlk kullandığım keçeli kalem başka bir markaya aitti. Cecile Artliner 01 Black eyeliner keçe uçluı kalem ise #guzelligimizannemizden etkinliğinde tanıştığım bir marka oldu.


İlk olarak çok ince bir uca sahip olan bu kalem eyeliner bir yandan iyi ,istediğiniz kalınlıkla  çizgiyi sizin ayarlamanızı sağlıyor.
Yalnız benim için kötü olan kısmı devamlı gözümün içine sokuyor oluşum. Uç kısmı biraz daha sabit olsaydı çok daha hoş olurdu sanırım .Oynak başlı oluşu çizgiyi kaçırmama sebep oluyor.

Bu eyeliner de bana göre bir diğer eksi olan yönü sürdüğümüzde tam bir siyahlık vermesine rağmen saatler ilerledikçe göz kapaklarından renk açılıp siliniyor muş gibi oluyor.
Gece makyajı ve çarpıcı makyajlar yapmanıza yaramaz ama günlük kullanım için özellikle spor giyindiğiniz de çok göze batmayan makyajlar yapmanız için işe yarar diye düşünüyorum.

Yinede ben severek kullanıyorum .Denememe fırsat verdikleri için teşekkür ederim. Sevgiler..."CECİLE ARTLİNER 01 BLACK KEÇE UÇLU EYELİNER !" için 16 yorum:

 1. Cecile'in kalemlerini seviyorum ben de.

  YanıtlaSil
 2. O istenilen kopkoyu bitişli eyeliner olmayınca =( Ben bu tip kalemlerle karşılaşınca bazen alt kısma normal göz kalemi üstüne bbunu çekiyorum. Böylelikle daha kalıcı oluyor en azından hemen griye dönmüyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında mantıklı bende öyle yapayım bari bundan sonra :)

   Sil
 3. eyelinerı tek bu tarz kalem şeklinde olanlarla sürebiliyorum. yazı için teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Diğerlerini bende süremiyorum bakalım onları da denemeye başlayacağım.

   Sil
 4. Eyeliner konusu bence çok hassas. Yani onu olması gerektiği gibi kullanmak sanat bana göre. Makyaj yaptığını zannedip kendini maymuna çevirenleri gördükçe daha da korkar oldum eyeliner kullanmaktan. Ama dediğin gibi bu keçe uçlu olanlar biraz daha bize göre sanki.
  Keşke herkes yeteneği ve bilgisi dahilinde makyaj yapsa di mi:)
  Çok öpüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke öyle faciaları görüyoruzki etrafta ,sevgiler...

   Sil
 5. Merhaba yazınız çok güzel bende eyeliner çekmede sorun yaşıyorum ya kalın oluyor ya düzensiz oluyor o yüzden artık vazgeçtim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında boş zamanlarda deneyip eli alıştırmak lazım sanırım. Teşekkürler...

   Sil
 6. it looks great!! kisses
  el blog de Sunika

  YanıtlaSil
 7. Eyeliner sürmeyi hiç beceremiyorum. Ama kullanabılenlerı çok beğeniyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde o kadar başarılı olduğum söylenemez. Sevgiler...

   Sil
 8. Harika bir yorum olmuş.Silinen eyelinerlar benim de sorunum :(

  YanıtlaSil