24 Ağustos 2015

RİVAL DE LOOP YOUNG SUPER STAR XXL MASCARA DENEYİMİM !

24 Ağustos 2015
RİVAL DE LOOP YOUNG SUPER STAR XXL MASCARA
    Sizinde benim gibi yok denecek kadar kısa kirpikleriniz varsa öyle her rimel sizi tatmin etmez bilirim.   
Roosman Türkiye  bizlere #guzelligimizannemizden etkinliğinde kocaman bir paket hediye etmişti.Rivalde Loop Young Süper Star XXL Volume mascara'da bu kutudan çıkan ürünlerden biri, daha öncede Rivalde Loop markasına ait olan bir çok ürününü denedim ve memnun kaldım. Bu rimelide çok sevdim hiç şişirmeden size sevdiğim ve sevmediğim yönlerinden bahsetmek istiyorum.

İlk önce mascaranın sevmediğim yönlerine göz atarsak ,fırçasının çok kalın olmasına hala alışamadım. Kalın fırça genellikle sürme aşamasında göz kapağıma bulaştırmama sebep oluyor.İlk günlerdeki akışkanlığı kullandıkça zaman içerisinde olması gereken seviyeye ulaştı. Şu an daha kolay uygulayabiliyorum.
Rival Loop Young Süper Star XXL Volume mascaranın sevdiğim bir çok yönü oldu. Öncelikle resimdede gördüğünüz gibi kısa kirpiklere sahibim. Özellikle gözlerim şiştiğinde tamamen içine kaçıyor gibi bir hal oluyor.
Mascaranın performansı çok iyi benim beklentimi karşıladı. Günlük makyajımda ve gece makyajımda çok severek kullandım.Mascara sürdüğünüz kısa bir süre içerisinde sabitleniyor ve akma ,dökülme yapmıyor.
Çift fazlı bir göz temizleyicisi ile çok rahat temizleniyor. Rival Loop mascaranın performansını ve 10 -12 tl arası oldukça uygun fiyatını göz önünde bulundurursam devamlı alıp kullanacağım bir rimel ,sadece benim için sıkıntılı olan evime yakın bir rossmann mağazası yok inşallah Marmara Forum alışveriş mağazasına açılırsa bende Rossmann'da  bulunan ürünlere daha kolay ulaşırım. Sevgiler...


"RİVAL DE LOOP YOUNG SUPER STAR XXL MASCARA DENEYİMİM !" için 20 yorum:

 1. bence iyiymiş performansı :-))

  YanıtlaSil
 2. Ayyyy benimkiler de kuş kadar, ben de kalın kıllı fırçaları pek sevmiyorum canım aslında çok topaklanma yapıyor o fırçalar, ama gördüğüm kadarı ile senin kirpikleri inanılmaz güzel göstermiş, güle güle bitir inşallah :)))) çok öptüm adaşım :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma canım evet hala kalın fırçalar kabusum ama bu mascara durdukça güzelleşti ve performansı çok iyi dereceye ulaştı.Öpüyorum adaşım,sevgiler...

   Sil
 3. Bana da lazım böyle bir mascara. İlk fırsatta Rossman'a uğramalıyım. Bilgi için teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke banada yakın bir rossmann olsa , muhakkak denemelisin ,beğeneceğini umuyorum.

   Sil
 4. this is a good mascara, thanks for sharing

  https://beautyanddewdrop.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. ben performansını begendim güzel gözüküyor resimde

  YanıtlaSil
 6. Ah o olmayan kirpiklerden nasıl da şikayetçiyim ;))

  YanıtlaSil
 7. nerdenn aldınız maskarayı

  YanıtlaSil
 8. nerdenn aldınız maskarayı

  YanıtlaSil
 9. Zor mu çıkıyor? Kirpik dökülmesi korkulu rüyam...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben genelde çift fazlı ürünler ile çıkarıyorum.Sorun yaşamıyorum.

   Sil
 10. Maskaranın sürünce kısa bir sürede sabitlenmesi güzel bir özellik.

  YanıtlaSil