10 Nisan 2015

Ana Sayfa » , , , » SAÇLARINIZI YAZA AT KUYRUĞU İLE HAZIRLAYIN !

SAÇLARINIZI YAZA AT KUYRUĞU İLE HAZIRLAYIN !

10 Nisan 2015
-Uzmanlar, olumsuz kış koşullarının en çok etki ettiği saçları yaza hazırlamak için
yalnızca şampuanın yetmediğini, mutlaka bakım ürünlerinin de kullanılması
gerektiğini bildirdi

-LTS Teknoloji Grup Başkanı Trikolog Talat Sam:
“Mevsim değişiklikleri nedeniyle yıpranan saçların sağlığına kısa sürede kavuşmasının yolu
bitkisel içerikli serilerin kullanılmasından geçiyor”
“Saç sorununa kısa sürede çözüm sağlayan formülü ile büyük ilgi toplayan Revox at kuyruğu
şampuanın serum ve maskesini üreterek, sağlıklı saça giden bitkisel yolu çiziyoruz”
 -Uzmanlar, olumsuz kış koşullarının en çok etki ettiği saçları yaza hazırlamak için yalnızca şampuanın yetmediğini, mutlaka bakım ürünlerinin de kullanılması gerektiğini bildirdi.
GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvarı’nda kişisel ihtiyaçlara göre, tamamen bitkisel içerikli şampuanlar üreten LTS Teknoloji Grup’un Başkanı Trikolog (Saç Uzmanı) Talat Sam, soğuk hava şartları ve stres gibi etkenlerin en çok saçları vurduğunu vurgulayarak, sağlığını kaybeden saçların dökülmeye başladığını bildirdi.
Saçları yeniden canlandırmak isteyenlerin bakıma özen göstermesi gerektiğini ifade eden Sam, “Mevsim değişiklikleri nedeniyle yıpranan saçların sağlığına kısa sürede kavuşmasının yolu bitkisel içerikli serilerin kullanılmasından geçiyor. Çünkü bitkisel içerikli şampuanlar zaten hassas olan saçlara ihtiyacı olan sağlığı doğadan getirir. Saçları sadece şampuanlamak da yetmiyor. Kullanılan şampuanın devamı niteliğindeki bakım maskesi ve serumunun da kullanılması saçlara gereken sağlığı verir” dedi.
Sam, sıcak yaz ayları gelmeden bakıma başlanması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“Havaların ısınmasına kısa zaman kalmışken, saçları yaza hazırlamak için bakım yapılmaya başlanmalı. At kuyruğu bitkisinden elde ettiğimiz ve yüzde 98.6 müşteri memnuniyeti sağladığımız Revox At Kuyruğu bakım serisi bu noktada tercih edilebilir. Avrupa onaylı şampuanımızın bakım maskesi ve serumunu da piyasaya sunduk. Yaza göz alıcı saçlarla girmek isteyenler Revox At Kuyruğu serisiyle istedikleri sonuca kısa sürede ulaşabilecek.”


"SAÇLARINIZI YAZA AT KUYRUĞU İLE HAZIRLAYIN !" için 9 yorum:

 1. At kuyruğu ile ilgili yurtdışından bir şampuan almıştım fakat pek faydasını göremedim. Revox un bu ürününü merak ettim doğrusu..

  YanıtlaSil
 2. Benim de merak ettiğim bir marka. Alıp denemek lazım:)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba :) güzel bir yazı olmuş :) Bu arada seni takibe aldım.Sen de benim bloğumu ziyaret edip takibe alırsan sevinirim :) :http://ataleofbeauty.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 4. Bu üründen elimde var.Ya ben ya eşim deneyeceğiz bakalım :)

  YanıtlaSil
 5. Bu şampuandan bende de var.Etkisini çok merak ediyorum ama saçlarım çok gür olduğundan fazla hacim verir korkusuyla eşime denetmeyi planlıyorum :))

  YanıtlaSil
 6. O kadar çok ürün denedim, hiç bir saçlarıma iyi gelmedi. İyi geleceğini bilsem kesin alırım amaaa??? Sevgiler, Bizim Mutfak-Aysel
  http://bizimmutfakdan.wordpress.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buda basın bülteni olduğu için bende bir yorumda bulunamıyorum. Bir gün denersem tecrübelerimi paylaşırım.

   Sil
 7. Şampuanından çok memnun kaldım..Özellikle kokusuna bayıldım diyebilirim. Saçlarımı güçlendirdi.. Ama fiyatı yüksek oluyor ve genelde indirimde yakalayıp arada alıyorum. Bu seferde arındırıcı şampuanını aldım. Gayet başarılı yalnız tek handicapı sertleştiriyor saçı.Onun dışında memnunum. Paylaşımın için teşekkürler.. Sevgiler..

  YanıtlaSil