20 Şubat 2015

Ana Sayfa » , , , » SEVGİLİLER GÜNÜ #14subat14sevgikadini ETKİNLİĞİ DETAYLARI 1

SEVGİLİLER GÜNÜ #14subat14sevgikadini ETKİNLİĞİ DETAYLARI 1

20 Şubat 2015

Bazı günler kendiliğinden özeldir ama bazı günleri dahada özel yapan insanlar vardır.
İşte geçtimiz cumartesi o özel 14 kadın blogger ile değerli arkadaşlarım (hüzün sarısı) Nihal ve (pınarla hayat ) Pınar 'ın düzenlemiş olduğu ve çok emek verdikleri etkinlik için, değerli mekan sponsorumuz Sürmeli Hotel 'deydim.


Etkinliğin ilk dakikalarından itibaren tüm hazırlık süreçlerine şahit olan biri olarak bu işin 
 öyle böyle değil ,çok fazla emek isteyen ve çok özveri isteyen bir iş olduğunu bir kez daha anladım.Sevgili arkadaşlarım bu özel günde bizler için her detayı en ince noktasına kadar düşünmüşlerdi.

Bu özel günümüzde tabiki değerli sponsorlarımızda vardı. Onların bu güne gönüllülükle dokunuşları bizlerin harika bir gün geçirmesine sebep oldu. Biliyorum ki o gün arkadaşlarım ve ben mekan düzenlemesinden gözlerimizi alamadık. Salona her giren davetli ,ay harika olmuş diye bir haykırış gösterdi.
Takdir edersiniz ki sizinde gördüğünüz üzere haksız da değillerdi .
Kuğu Organizsasyonun profesyonel çalışması ile çok şık hazırlanmış bir ortam oldu. Bu hazırlık süresinde onları gözlemlediğim kadarıyla ,tek bir detay eksik olmasın diye çok özverili çalıştılar. Öyle ki bizleri daha özel hissettirebilmek için kırmızı halı bile sermişlerdi. 


O gün değerli sponsorlarımızdan Wanted Burger bizleri katılım göstererek onurlandırdı.Ekip olarak gelip ,bizlere o harika lezzetlerinden sundular. Kadıköy 'de bulunan Wanted Burgeri en yakın zamanda ziyaret etmeyi düşünüyorum.


Sponsor yazımda daha detaylı bahsedeceğim bir çok firma o gün bizlerle bu özel günü yaşadı. Ayaklarına sağlık ,geldikleri için çok teşekkür ederiz. 
Peki o gün bizler için daha ne süprizler vardı. Harika bir şeker masası kuruldu .Şekerden ,kurabiyeye ,pastadan,vişne suyuna aklına ne gelirse bu masadaydı. Çocukluğumuza geri döndük elma şekerlerini görünce :)) Bu incelik için Tatlı Hayaller Dükkanı  çok teşekkür ederiz.


İnsanın ismine özel hediyeler alması çok zevkli Madam's Hands bizler için isimlerimize özel kurabiyeler yapmışlar, dayanamadım yedim. Bu harika tatları özel günlerinizde ikram edebilirsiniz.
Masa kartlarımızın tasarımını  İpar Grafik üstlendi.Çok teşekkür ederiz çok zevkli bir iş olmuş.


Sponsor afişimizi Metin Copy yaptı. Sponsor çok olunca afişte kocaman olmuştu :))

 O günden harika kareler arkadaşlarımın objektiflerinden çıktı. Çok mutluyduk ,çok güzel bir gündü. 

 Veee günün kahramanları Nihal ve Pınar  :))

Kızlar emeklerinize sağlık ,çok uzun süre hazırlandınız. Çok yoruldunuz bu yolda ama alnınızın akıyla o günden çıktınız . Bundan sonra daha da başarılı işlere imza atmanız dileğiyle ...
Bittiğini sakın düşünmeyin bir dahaki yazımda diğer ayrıntıları aktaracağım :))

Katılan Blogger Arkadaşlarım

Organizasyon By Hüzün Sarısı & Pınar'la Hayat Bir Buket Kozmetik
Evren'den Al Haberi 
Gülümse Yüzüme 
Hayatı Makyajla 
Makyaj Kelebeği 
Mutfak ve Tatlar 
Sağlıklı Mutfak 
Sebibebi
Şirin Kanatlar
Vanilins 
Yasemin Kokulu Bir Hayat
Yemek Sohbetleri
"SEVGİLİLER GÜNÜ #14subat14sevgikadini ETKİNLİĞİ DETAYLARI 1" için 7 yorum:

 1. Çok keyif aldığım etkinliklerden biriydi.Görüşüp sohbet etme imkanı bulduğumuza ise ayrıca sevindim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende seni tekrar gördüğüme çok memnun oldum.Birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulabildiğimize seviniyorum. Umarım yeniden karşılaşırız.
   Sil
 2. Canım, ne güzel yazmışsın. Kalemine sağlık <3

  YanıtlaSil
 3. Looks like a fun party! Loved the decorations and the party favours! Just followed your blog! Would love if you followed mine back on GFC!

  Jenan
  http://lavieenmauve-jj.blogspot.ca/

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir etkinlik olmuş ;)

  YanıtlaSil