9 Nisan 2014

Ana Sayfa » » MARS ,VENÜS'E Mİ ÇARPTI, YOKSA NEPTÜN 'MÜ KAFAYI SIYIRDI.

MARS ,VENÜS'E Mİ ÇARPTI, YOKSA NEPTÜN 'MÜ KAFAYI SIYIRDI.

9 Nisan 2014


   Vallahi ben burçlardan çok anlamam , hatta kendimin bir terazi burcu olduğumu bilirim ama özelliklerini hiç bilmem.  Ama son günlerde hem çevremdeki insanların davranışlarına bakıyorum, hem kendi hayatımdaki çalkantılara bakıyorum ve benim aklıma sadece ve  sadece bu işin suçlusu gezegenlermiş gibi geliyor :))
 Hani derler ya burç yorumlarımızda , öyle bir aya girdik ki  herkes dikkat etsin çok fevri olacaksınız, çabuk gerilmeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sanki aynı böyle bir dönem  ,zaten elinde olsa tartışmalardan uzak kalacaksın da arkadaşım öyle bir an oluyor ne ara tartışmaya başladılarda ben bu olaya dahil oldum oluyorsun .

Ya ben bilmem ama kesin söyle düşünmeye başladım . 
Ya arkadaş ne oldu böyle mars ,venüse mi girdi. Yoksa neptün mü kafayı sıyırdı da böyle oldu demeye başladım.


 Hayatımda en sevmediğim şey ,yapmadığım bir şey yüzünden kendimi ispat etmeye çalışmak ,bazen gün gelir olaylardan uzak kalmak istersin ama hiç anlamazsın ne zaman seni olaya eklemişler
 , şu aralar aynen bu durumdayım anlayacağınız.


Siz siz olun arkadaşlar ,konuşmalarınıza ,hareketlerinize , duyduklarınıza çok dikkat edin ne olduğunu anlamadan her an bir tartışma başlaya biliyor yanınızda :((

Not: Görseller googleden alıntıdır.


"MARS ,VENÜS'E Mİ ÇARPTI, YOKSA NEPTÜN 'MÜ KAFAYI SIYIRDI." için 4 yorum:

 1. Bence hiçbi gezegenin birbirine girip çıktığıi kafa attığı falan yok :) Özünde insanız tartışmamız, zaman zaman sarkozinin çocuğu triplerine girmemiz, salak arkadaşlıklar kurmamız falan normaldir yani =) Çokta şeyapma :D Tartışmalar falan gezegenden değil kişiden kaynaklı, misal ben artık tartışmamak için söylenen hoşuma gitmese bile ağzımı açmamayı deniyorum; dene çok işine yarayacak hiç gerilmeyeceksin, oooh mis, polyannanın 2. sürümü.

  YanıtlaSil
 2. Haklısın ama o kadar aksi gidiyor ki her şey ,sanki insanlar birbirlerine saldırmak için bekliyorlar .Bende dedim ne oluyor ya ,çizelgemi şaştı :))

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Ondanmış sayende öğrendim. Diyorum ama herkeste bir terslik var :))

   Sil