21 Nisan 2014

Ana Sayfa » , , , , , , , » KIRIK ŞEMSİYE ETKİNLİK SPONSORLARIMIZ

KIRIK ŞEMSİYE ETKİNLİK SPONSORLARIMIZ

21 Nisan 2014
     12 nisan cumartesi günü bildiğiniz üzere kırık şemsiyenin blog etkinliğine davetliydim ve çok muhteşem bir gün geçirdim.
Gelelim sponsorlarımızın bize layık gördüğü hediyelerimize , öncelikle hepsine tek tek teşekkür ediyorum .Bir kadın için hediye almanın ne demek olduğunu en çok onlar anlıyor sanki :)) Bu bazen bir deterjan olsa bile ,bazen bir kek karışımı olsa bile sanki kendimize bir mücevher almışısz gibi heyecan veriyor.


Turuncu çantalı bu set bize KOZMOKLİNİK tarafından hediye edildi. İçinde merak ettiğim bir çok ürün var .Bunları deneyimleyip sizlerle paylaşacağım . 


Otacının bu muhteşem limon kokulu şampuanını denemek için sabırsızlanıyorum. Yanında bir kaç ufak testerlarda atmış poşete ,tekrar teşekkür ederim otacı ...
Farina Bella ürünleriyle ilk kez karşılaşıyorum. Hamarat hanımlar gibi ,deneyimlerimiz paylaşacağım :))


Dalin paketini aldığımda beni şaşırtan ürünü yüzey temizleyicisi oldu .Daha önce bu tarz bir ürünü olduğunu hiç duymamıştım. Hafta sonu deneyimledim ve evim mis gibi koktu ,yakında deneyimim blogta , teşekkürler  DALİN ...DR.OETKER ürünlerinin lezzeti , güzelliği zaten tartışılmaz. Ben bütün ürünlerini çok severek ve memnun kalarak kullanıyorum.
SÖKE UN mamülleride şaşırdığım ürünler arasındaydı. Ben sadece onları un üretiyorlar sanıyordum :))
 En sevdiğim hediyelerimden biri ise , özellikle bu özel haftada anlamı daha da kocaman oldu. Peygamber efendimizin doğum haftası kabul edilen kutlu doğum haftası sebebi ile gül kokulu şeker ve lokum , ayet ve hadislerle günlük hayatımız ve gül ağacı şeklinde 40 hadis albümü için DİVAL KONSEPT 'e sonsuz teşekkürler ... Düşündümde dival konsept ürünleri ,mevlütlerimizde dağıtmak için çok hoş bir hediye olurdu .


 Bu güzel tül kesenin içindeki ürünleri için ise LOTİS PHARMA  'ya çok çok teşekkürler . Özellikle son bir ,iki aydır çenemde var olan ve bir türlü geçmek bilmeyen ve sanki gittikçe yayılan sivilcelerim için kullanacağım bakalım sonucu paylaşırım.

 Dove çantasının içinden muhteşem ürünler çıktı. Ben bu ürünlere bayıldım. Tek tek deneyimlerimi paylaşacağım. Çantada bu arada çok güzel yaaa.

MEDİK 8' ilk kez tanıştığım Farmako kozmetik  ve Algologia ürünlerinin  ürün sunumu için sonsuz teşekkürler. Umarım severek kullanırım. Deneyimlerimi blogda göreceksiniz.Yaz geliyor ayak bakımı daha dikkat etmem gereken konu haline geldi. Bu yeni yardımcılarım ile her şey daha kolay olacağını umuyorum

BERAY KOZMETİK hediyeleri olan solenne ürünleri ayak bakımı, tırnak ve manikür bakımı için deneyimleyeceğim ürünler ...

 İlk kez bir fırça setim oldu. Çantasına ve kendisine bayıldım. Rujumun rengi çok tatlı ,keçe uçlu eyeliner hep merak ettiğim ama almaya cesaret edemediğim bir ürün olması ile beraber , rimel ise kullanmaktan asla vazgeçmeyeceğim bir makyaj malzemesi , bakalım AMWAY markasına ait olan ,ARTİSTRY ürünlerinden ne kadar memnun kalacağım.Bu arada rujunun eksantrik kapak tasarımına bayıldım. Bu şık ayna ve kozmetik malzemeleri için amway'e sonsuz teşekkürler...


Partipaketi sponsorluğundaki hediyelerimiz benim için oldukça değişik ve eğlenceli bir hediye idi. Parti paketi bir çok değişik uygulaması ile , düzenlemek istediğiniz partilerinizde sizlere eğlence katacak ve çocuklarınız için kostüm arayışlarınızda göz atmanız gereken bir mekan

HİPP markası bebekler ve anneler için güvenli ürünleri ile bayağı iddaalı ,benim çocuğum olmadığı için ,bebe ürünleri dışında vücut masajı için denemem için yağlarını hediye ettiler. Teşekkür ederim.
Bu etkinliğin ismi kırık şemsiye olur da , şemsiye olmaz mı? ÖZCAN ŞEMSİYE ye çok çok teşekkürler ,sayelerinde muhteşem bir kırmızı renkte şemsiyem oldu. Bu güzel pozda onların sayesinde oluştu :))


TCHİBO 'da sponsorlarımız arasında idi , bizlere çeşitli hediyeler göndermiş .Benim şansıma bu şal düştü. Yahu o bir kahve markası değilmiydi :))

CYRENE markasının farklı ürünlerinin testerlarından elime geçmiş olsada ,testerlardan pek bir şey anlamadığım
için hiç bu marka ürünlerini kullanmamıştım. Bakalım bu temizleme suyunun çok methini duydum .Benim izlenimin ne olacak ...

Essence fiyat olarak oldukça uygun ve kaliteli ürünlere sahip ,verilen hediyelere bayıldım.Teşekkür ederim.Vaselin ürünlerini severim . Bu üçlünün kutularını da çok sevdim. Severek kullanacağım.Raen 'de aramızda idi ,sonsuz teşekkürler.


                             DALTON kozmetik bizlere cilt bakım davetiyesi hediye etti.

BEN NYE değişik temizleme mendilleri ile dikkat çekici idi. Kullanmaya 
heveslendiğim ürünler arasında ,paylaşımın blogda olacak.


NAR GOURMET  pazar kahvaltılarımıza eşlik etmeye başladı bile ,bu güzel lezzet için teşekkürler.Kurabiye sponsorumuz PASTADA PASTA bu güzel lezzet için teşekkürler...

 

PİNKBLACK  BEAUTY  CARE  hediye ürünlerini bize kendi elleri ile dağıtan NEVRA hanıma bu jesti için ,sonsuz teşekkürler .


Candaroğlu peynirleri kahvaltımızda bize eşlik eden lezzetti.Peynirlerini çok beğendim.Teşekkür ederim.Ve gelelim bugünü büyük bir özveri ile bizleri memnun etmek için hazırlayan sevgili kırık şemsiye esra_hanedan 'a bu günden çok keyif aldığımı bildirerek sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tanışmak istediğim bir çok blog sahibi arkadaşımla buluştum ,tanıştım ve kaynaştım :) Bizleri bu günümüzde yalnız bırakmayan ve ürün jestleriyle yanımızda olan sponsorlarımıza da sonsuz teşekkürler . Bu günü hep yüzümde kocaman bir gülümseme ile hatırlayacağım :)                                                ETKİNLİĞE KATILAN BLOGLAR

www.mugekokluatik.blogsot.com

www.biricitinyeri.com

www.gulsendogan.com

www.tarcinpastaevi.com

www.ilknurundunyasi.com

www.bademlebuduk.com

www.seleninevcilikhayati.blogspot.com

www.birkadinyaziyor.com

www.istkazanbenkepce.blogspot.com

www.makyajlikaraler.blogspot.com

www.gontheblog.com

www.hayatreceli.blogspot.com

www.alisverismakyaj.blogspot.com

www.beyazmadam.blogspot.com

www.makyajayenibaslayankiz.blogspot.com

www.hayatimakyajla.blogspot.com

www.pinarlahayat.blogspot.com

www.sorananne.com

www.kiriksemsiye.blogspot.com

www.tombulsokak.blogspot.com.tr


SPONSOR FİRMALAR 

                                                                    
SÖKE UN

FARMAKO

DALİN

MEDİK 8

ARTİSTRY

HİPP

FARİNA BELLA

NAR GOURMET

LOTİS FARMA

DİVAL KONSEPT

PARTİPAKETİ

DR.QETKER

BERAY KOZMETİK

ESSENCE

BEN NYE

ÖZCAN ŞEMSİYELERİ

PASTADA PASTA

VASELİNE

DOVE

OTACI

CYRENE

KOZMOKLİNİK

TCHİBO

CANDAR SÜT ÜRÜNLERİ

DALTON KOZMETİK

PİNKBLACK


0Yorum