24 Temmuz 2013

Ana Sayfa » , , » SHEMELLON'DAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ !

SHEMELLON'DAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ !

24 Temmuz 2013
   


Herkes gibi bende blogları gezerken karşılaştım shemellon'un blogunla ,kimseyi kırmayıp yaptığı headerler çok dikkatimi çekti. Ne kadarda başarılı ,hiç bir çıkarı yok bu işten onunki sadece gönlünü ferahlatmak ve hayvanlara yardım etmek ...Çok ta güzel bir kampanya başlatmış blogunda ,eğer header isteğinde bulunursan bir paket kedi maması yolla bana diyor. Hem ben mutlu olayım hemde kedicikler ,değil onun çıkarı para pul ,merhametli insan olmak işte böyle bir şey ...Eğer öyle oldu mu kendinden çok başkalarına faydan olsun diye çırpınırsın ki bir çok insana anlamsız gelir bu çırpınışlar.

Seni canı gönülden tebrik ederim.Her insanın aklına gelmez böyle bişey yapmak hadi geldi diyelim komşularla uğraşmak için koyamaz öyle kediciklere mama falan sokağa , sen çok yaşa inşallah çok kişi duyar bu projeyi ,bende girdim sıraya bakalım inşallah banada nasip olur.


Sizde kendinize bir header yaptırmak isterseniz ee hadi buyrun
Kalbi kocaman insan senin gibilere çok ihtiyaç var bu hayatta , hadi kal sağlıcakla...
"SHEMELLON'DAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ !" için 1 yorum:

  1. Ah mailini okuyunca, bloguna bakmak istedim.. Hem güzel kedilerini hemde yazıyı görünce pek mutlu oldum. Bence sizlerinde kalbi çok güzel, ben bu iş sayesinde çok ama çok güzel insanlar tanıyorum asıl ben teşekkür ederim:) Sevgiler..

    YanıtlaSil