4 Aralık 2018

Kiko Far Renkleri

4 Aralık 2018
Herkese merhaba  ,bugün sizlere elimde bulunan ve severek kullandığım Kiko  far renklerinden bahsedeceğim. 
Daha önce  bir yazımda kiko 138 numara tekli farından bahsetmiştim. 
kiko tekli far renkleri
 Ben makyajda far kullanmayı çok severim. Far paletleri de güzeldir ama ben daha çok tekli farları satın almayı severim. Hem daha fazla bütçe ayırmak zorunda kalmam . Hem de gereksiz olabilecek diğer 
renklere sahip olmamış olurum. Benim severek kullandığım
 Kiko milano smart tekli farlardan üç rengini sizlerle beraber inceleyeceğim.
kiko smart tekli far

Kiko smart tekli farların sade ama şık ambalajları var. Şeffaf mika bir kapağa sahip olması sebebi ile içerisindeki rengi görmemize  imkan sağlıyor. 1,8 g ağırlığa sahip olan bu tekli farların kullanım süresi 18 ay olarak belirtilmiş. 
18 ay oldukça uzun bir süre buda benim oldukça hoşuma giden noktası :)

kiko milano smart tekli
Kiko smart tekli farlardan 10-06-02 benim tercih ettiğim renkler,şimdi size daha ayrıntılı olarak anlatacağım.

kiko 10 numara tekli far
Kiko  10 numara tekli far : Bu kemik rengi mat yapıda olan  farı göz kapaklarımda renk eşitlemek için kullanıyorum. Genelde alt zemin rengi olarak kullansam da tek başına kullandığım da oluyor.
 Yalnız bu renk biraz sıkıntılı tek başına kullandığında iyi ayarlamak lazım yoksa gözleri şiş gösterebiliyor. Bir de hani olur ya gözünüz yaşarır makyaj yaparken işte o durumda farı kollayın :))
En ufak bir ıslaklık olduğunda farın rengi değişiyor. Islaklığı çok belli ediyor.  Üzerinde oynama yapmak biraz zor oluyor. Aynı tonu tutturamıyorsun. Toz yapıda olması sebebiyle fırça ile alışlarla biraz tozutuyor ama ben parmağımla sürmeyi tercih ediyorum. 
Çok hızlı sabitleniyor sürerken acele etmek gerekiyor .
kiko 06 tekli far
Kiko  06 numara tekli far : Bu far rengini gördüğüm anda almak istedim. Oldukça değişik ve çekiciydi benim için :) İçerdiği rengi nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum ama toprak renkte kahvelik , morluk  yanar dönerlik barındırıyor. Parmağımda olduğu kadar gözümde bu kadar kolay rengini vermiyor.  Mat yapıda değil bu far , o yüzden  oldukça kolay sürülüyor . İçerisinde mikro simler barındırıyor. Işıl ışıl duruyor ama gözde belli olmuyor. 
Çok güzel bir renk oldukça seviyorum.   

kiko 02 tekli far
Kiko 02 tekli far : Işıl ışıl parlak yapıda tertemiz bir ten rengi ,göz pınarlarımda ve kaş altlarım da kullanmayı tercih ediyorum. Harika bir ışıltısı var . Göz makyajını tamamlayıcı olarak düşünüyorum. O güzel ışıltısı sebebi ile  yüzümüzde aydınlatıcı  olarak bile kullanmaya müsait.
kiko smart far
Bu farların ortak özellikleri  dayanıklı olmaları ,kolay kolay silinmiyor. 3 rengi de oldukça sık kullanıyorum. Kiko tekli farların fiyatları da  uygun indirim zamanları 10 tl gibi bir fiyata satılıyor. 

Kiko cosmetics bir İtalyan markası ,hayvanlar üzerinde asla test yapmıyor. 2014 yılından beri kiko ürünleri  içerisinde paraben kullanımı kullanılmış
Bu hem kaliteli ,hem de uygun fiyatlı kiko ürünlerine,  bana en yakın Bakırköy capacity  avm de bulunan kiko mağazasından ulaşıyorum. Daha gözümün kaldığı bir çok ürünü var . Zaman içerisinde onları da almayı düşünüyorum. Şimdilik kendinize iyi bakın,sevgiler...


"Kiko Far Renkleri " için 23 yorum:

 1. Kiko far renkleri çok güzel. Tekli olması gerçekten de far paketlerindeki kullanamayacağımız renklere boş yere para ödememek açısından çok güzel.. Kiko cozmetics'in hayvanlar üzerinde test yapmaması da güven verici.
  Güle güle kullanın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kiko tekli farları çok seviyorum. Renkleri çok başarılı :)

   Sil
 2. Dayanıklılıklarına çok şaşırdım Yasemin, 10 numara da çok pigmentli bir kemik rengiymiş😍

  YanıtlaSil
 3. Kilo far renkleri ne kadar güzel. Ayrıca fiyatları da çok uygun bence

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kiko farların fiyatları oldukça uygun canım :)

   Sil
 4. Kiko'nun farlarını ben de çok seviyorum; gerçekten renklerini iyi veren, yumuşak, kaliteli ürünler. Özellikle 6 numara bir harika, tek başına sür-çık! Güle güle kullan hepsini, çok sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kiko 6 numara oldukça güzel bir renk canım ,teşekkür ederim.

   Sil
  2. Bende de vardı bi ara bi tane yapısını da sevmiştim:)

   Sil
 5. Kiko far renkleri çok güzelmiş. Kiko farlarının yapısında parapen olmaması da güzel.Sağlıkla, iyi günlerde kullan canım.

  YanıtlaSil
 6. Cok tatli renkler. Koyu olani cok begendim 😊

  YanıtlaSil
 7. Profosyonel kullanıcı deneyimleriniz bana ışık oluyor.Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Kiko farları denemenizi tavsiye ederim.

   Sil
 8. Renkler cok güzel duruyor canım güzel gunlerde kullan 😊

  YanıtlaSil
 9. Smart serisinin farları hem renk hem yapı olarak güzel oluyor. Güle güle kullan canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kiko smart serisi farlar oldukça başarılı canım ,teşekkür ederim.

   Sil
 10. Kiko milano smart serisinden en çok 06 numaralı olanın rengi hoşuma gitti. Tekli far benim de öncelikli tercihim. Palet alıp hiç dokunmadığım renkler oluyor. Verilen paraya da, ziyan olan ürüne de yazık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kiko smart 06 numaralı far oldukça başarılı bir renk ,tekli far almayı bende öncelik olarak tercih ediyorum.

   Sil