11 Mart 2016

Ana Sayfa » , , , , , , , » RİMMEL LONDON WAKE ME UP SALATALIK ÖZLÜ MASKARA

RİMMEL LONDON WAKE ME UP SALATALIK ÖZLÜ MASKARA

11 Mart 2016
Katıldığım #sedavesenaileyazamerhaba etkinliğinde Watsons tarafından hediye eden paketin içinde Rimmel London wonder'full wake me up maskara 'da mevcuttu.
 Rimmel London uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu bir kozmetik markası watsons mağazalarında satılan sevenide,sevmeyenide bol olan bir marka ...
O günden beri aralıklarla kullandığım bu maskarayı sizlere anlatmak istiyorum.
İlk göze çarpan ürünün ambalajı ,cafcaflı fosforlu bir yeşil :) Hani nerde görsen al beni ,al beni diye bağırır. Sizce de oldukça dikkat çeken bir ürün ambalajı değil mi? 
Maskaranın fırçası kum saati şeklinde ,kıl bir fırça benim kirpiklerimi oldukça güzel kavrıyor. İçeriğindeki pro vitamin B5 ve vitamin E ve salatalık özleri sayesinde kirpiklere bakım yaptığı ve beslediği iddia ediliyor. 
Ben gerçi bunun doğruluğuna çok inanamıyorum. 
İlk zamanlar  salatalık kokusu bayağı bir baskındı ama zamanla daha az kokmaya başladı.

Benim kirpiklerim resimde gördüğünüz gibi kısa ve düzdür. Çoğu zaman takma kirpik etkisi yapan maskara almaya çalışırım. Günlük hayatta ise çok dikkat çekmeyen maskara kullanmayı tercih ederim. 

Öyle aman aman uzatma etkisi yok ,oldukça doğal bir görünüm veriyor ,alt kirpiklerime rimel kullanmam ama üst kirpiklerimde verdiği kıvrım hoşuma gidiyor. Gördüğünüz gibi öyle takma kirpik etkisi yaratmıyor. Oldukça hafif ve doğal duruyor. İlk zamanlar daha sıvı olan maskara zaman içerisinde daha kolay sürülür hale geldi ama yinede sürerken göz kapaklarıma bulaştırıyorum. Öyle dökülme gibi bir problemle karşılaşmadım ama ilerleyen saatlerde kirpik uçlarımda bir ağırlığa sebep oluyor ve kirpik uçlarım aşağı doğru düşüyor. Günlük kullanım için oldukça uygun bir ürün severek kullanıyorum.Aranızda bu maskarayı kullanan oldu mu ?
Bir başka yazıda görüşmek üzere ,sevgiler...
0Yorum