6 Mayıs 2015

Ana Sayfa » » SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL, ANNELERİN EN ANLAMLI GÜNÜNÜ ÖZEL BRUNCH VE SÜRPRİZLERLE KUTLUYOR!

SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL, ANNELERİN EN ANLAMLI GÜNÜNÜ ÖZEL BRUNCH VE SÜRPRİZLERLE KUTLUYOR!

6 Mayıs 2015


Kusursuz hizmet anlayışı ve Uzak Doğu zarafeti ile misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Mayıs ayının en önemli günü için annelere özel farklı programlar sunuyor.


İki kıtanın buluşma noktasındaki Shangri-La Bosphorus, Istanbul, annelerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için sizleri zengin kahvaltı seçenekleri ve sıra dışı ıstakoz menüsü ile enfes lezzetlerin sunulduğu Executive Şef Olivier Pistre’nin yönetimindeki IST TOO’ya davet ediyor. IST TOO’nun keyifli ve şık atmosferiyle bütünleşen “Sınırsız Istakoz Brunch”ı Boğaz’ın benzersiz güzelliğiyle tamamlanırken, Olivier Pistre’nin dünya mutfaklarını Türkiye’de yetiştirilen ürünleri kullanarak yorumlaması annelerinizin gönlünü fethedecek. Dahası anneler onlara özel dokunuşlarla zenginleştirilmiş brunch’ın tadını çıkarırken, çocuklar da oyun alanında onları bekleyen çiçekçinin yardımıyla annelerine hayallerindeki çiçek buketini hazırlayacak. 10 Mayıs 2015, Pazar günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Anneler Günü Brunch’ı sınırsız yerli içecek ve KDV dahil kişi başı 179 TL. 0 - 6 yaş arası çocuklara ücretsiz; 7 - 12 yaş arasındakilere ise %50 indirimli.


Çiçek Kokularının En Lezzetli Hali Mayıs Ayı Boyunca Lobby Lounge’da!
Şehrin en keyifli buluşma noktalarından bir olan Lobby Lounge, Anneler Gününü çiçeklere bezenerek kutluyor. Pastane Şefi Richard Vacher’in özenle hazırladığı enfes tatlı çeşitleri ve 101 çeşit çayın eşlik ettiği lezzetli atıştırmalıklardan oluşan Akşamüstü Çay Saati, çiçek teması ile yazın gelişini ve Anneler Gününü kutlayacak. Mayıs ayı boyunca çiçek aromalı tatlılar ile zenginleşen çay saati büfesi, canlı arp dinletisi eşliğinde 14:30 - 18:30 saatleri arasında KDV dahil kişi başı 78 TL.


Sürprizlerle Dolu Anneler Gününde Spa Keyfi
Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un geleneksel Uzak Doğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleriyle harmanladığı CHI, The Spa Anneler Gününe özel hazırladığı “Annem için” paketi ile annelerin yorgunluklarını ve streslerini omuzlarından alacak. Anneler için sunulan paket, CHI, The Spa’nın özel masajları olan Mediterranean Serenity, Express Facial ve Lobby Lounge’un Akşamüstü Çay Saati’ni kapsıyor.


Türk kahvesi ile uygulanan “Mediterranean Serenity”, Türk kahvesinin telvesi ile vücuttaki ölü derinin atılmasına yardımcı olurken, ardından uygulanan kakao maskesi selülitleri azaltıp, cildin yeniden canlanmasını sağlıyor. Express Facial ise 30 dakika boyunca yüze uygulanan tonik, peeling ve maske ile cildin arınmasına, ışıltılı ve genç bir görünüm kazandırıyor. Bu özel günde annelerini mutlu etmek isteyenler için Fransız Pasta Şefi Richard Vacher’in özenle hazırladığı enfes tatlı büfesi ve bu masajlardan oluşan paket 723 TL yerine 495 TL.


Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 8888’i arayabilirsiniz.****** BASIN BÜLTENİDİR. ******


0Yorum