28 Ağustos 2014

Ana Sayfa » , , , , , » ÜRÜN TAVSİYESİ LABER FÖN SUYU

ÜRÜN TAVSİYESİ LABER FÖN SUYU

28 Ağustos 2014

     Hiç bir şeyden çekmedim şu saçlarımdan çektiğim kadar ,hani ne kestirsem fayda ne uzatsam ,saçlarım normalin dışında bir şekilde dolaşıyor. İstediğim gibi her gün saçımı tarayamıyorum .Bunda birazda aşırı dökülmesininde etkisi var ama heleki banyo sonrası saç taramak benim için bir işkenceye dönüşüyor.

Laber kimyanın fön suyu ile tanışmam katıldığım Fidan Başaran etkinliğindeki çekilişi kazanmamla oldu. Elimde çok fazla saç açıcı su olduğu içinde nihayet sıra gelebildi .Öncelikle güzel kokulu ürünler beni her zaman çok çekmiştir. Bu fön suyununda çok hoş bir kokusu var .Her ne kadar ben fön öncesi kullanmasamda,duş sonrası saçımı kolay taramak için devamlı kullanıyorum. Saçlarım oldukça yıpranmış ve kırıkları fazla olduğu için dolaşıklığını açmak bayağı bir zor oluyor benim için :((

Kullanım şeklim ıslak saçıma 15-20 cm mesafeden sıkıyorum ve tarıyorum .Sıkmadan önce iyice çalkalıyorum ki içindeki ürün iyice karışsın .Benim tecrübelerim gerçekten iyi bir ürün ,güzel kokması ile saçımı yumuşak kolay taranır bir hale getirmesi tabiki artı bir puan ,saçımı onardığını düşünmüyorum ama canlı ve parlak bir görünüm kazandırdığı benim gözlemlediklerim .

Lafın özeti  memnun kaldığım bir ürün oldu :))
Laber kimya ürünlerine internet sitesi üzerinden göz atabilirsiniz. Tık Tık 

Laber kimya 2005 yılından beri , çevreci,doğal,organik ve yenilikçi ürünler yapmayı temel amaçları haline getirmişler.

Hepinizi kocaman öpüyorum ...


"ÜRÜN TAVSİYESİ LABER FÖN SUYU " için 2 yorum:

  1. fön suyu ilk defa duyuyorum. koruyucu spreyleri biliyorum ama fön suyunu ilk defa duydum çevremde bulabilirsem denemek istiyorum.

    YanıtlaSil