16 Aralık 2013

Ana Sayfa » , , , , » NOB ASETONSUZ OJE TEMİZLEME MENDİLİ

NOB ASETONSUZ OJE TEMİZLEME MENDİLİ

16 Aralık 2013

   Bu konu hakkında çok yazıldı ,çok çizildi ama bende fikrimi söylemeden geçemeyeceğim :))

Bir ara asetonlar kaldırılacak aman asetonsuz kalacağız. Avrupa birliğinde yasaklanmış bizde de satılmayacak sözlerini duıyunca bir panik bim'de görüp aldığım asetonsuz oje temizleme mendili NOB ile bugün karşınızdayım.

    Bir çok çeşidi varmış , çeşitli bloglarda gördüm  ama bana denk gelen portakallı olandı.
Kutunun içinde 30 adet küççük :)) mendiller var .Bu mendiller ne çok kalın nede çok ince ıslak yağlı bir özelliğe sahip, kutuyu açtığınızda burnunuza mis gibi  portakal kokusu çarpıyor rahatsız edici değil ama öyle canın portakal yemekte istemiyor yani :))
Sürdüğümüz ojenin koyuluğuna göre biraz bekletmeniz gerekiyor tırnağın üstünde , aseton kullanırken ne yapıyorsanız aynısını yapıyorsunuz , tırnaktan ojeyi çıkartmak için ovalıyorsunuz.
Gördüğünüz gibi temizlemesi gayet başarılı ama tek mendille tüm tırnakları çıkaramıyorsun bir kaç tane mendil kullanmak zorunda kalıyorsun.
Yalnız şunu hatırlatayım , öyle verdiği izlenim kadar pratik gelmedi bana,  çünkü ürünle tırnakları temizlediğiniz zaman müthiş bir şekilde yağlanıyor elleriniz ,ellerimizi yıkama ihtiyacı duyuyorsunuz.

  Öyle aman yanıma alayım ,gezmeye giderken arabadada yan koltukta otururken çıkarırım ojelerimi diyemezsin yani :)) 
Ah gözünü sevdiğimin asetonu halbuki öylemi dök pamuğa sil gitsin bütün tırnakları , eh alışkanlıklardan kolay vazgeçilemiyor dimi . 
Hadi kalın sağlıcakla gülümseyüzüme :))
"NOB ASETONSUZ OJE TEMİZLEME MENDİLİ " için 2 yorum:

  1. :)) avrupa birliğine girmek için sartsa napalım başa gelen cekılecek artık. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben bir ara yasaklanıyor. Avrupa birliğine uygun değilmiş aseton diye duydum ama şu ara bakıyorum her yerde aseton satılıyor . Ya tabi zamanla bunada alışıcaz :))

      Sil