27 Mayıs 2013

Ana Sayfa » , , » LİLA KUTU MAYIS

LİLA KUTU MAYIS

27 Mayıs 2013

Geç kalmış bir lilakutu yazısı olacak bu arkadaşlar...

Lila kutu geleli iki hafta olmasına rağmen fotoğraf makinamdaki sorun sebebiyle bir türlü resimlerini çekip ekleyemedim.Geçte olsa bir dolu dolu lila kutu yorumu sizlere....
 Bu ay gördüğünüz gibi dopdolu bir lilakutu karşınızda , ben her ay lila kutumu kargocudan teslim alırken Allahım ne olursun ağır olsun diye dua ediyorum. Bu ay tamda istediğim gibi dopdolu ağır bir kutu ile karşılaştım.


      Golden rose rıca color muhteşem bir renk tam istediğim gibi bir oje çıktı. Yaz geliyor ya şimdi ben cıvıl cıvıl renklere bayılırıyorum.

     Raw canıng organıc 3'ü 1 arada makyaj temizleme mendili

     Cosmed : Güneş koruyuculu yüz kremi spf 50

     Kiss my face : Sık yıkanan saçlar için doğal şampuan

     Monoderma ıdrosi : Aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı

     Actıvar  : Yeni nesil onarıcı gece kremi

     Actıvar  : Yeni nesil onarıcı gündüz kremi

     More  than soap :  Bitkisel duş jeli ( hemide organik )

   

  
      Çok fazla duş jeli kullanmamaya çalışıyordum açıkçası hani şu kanser yapıyor haberlerinden sonra
hayatımızda kullandığımız ne yapmıyorki artık bu devirde ( ALLAH KORUSUN CÜMLEMİZİ )


    İşte böyle bu ayki lila kutu dediğim gibi pek bir doluydu ürünleri kullandıkça yorumlarını yazacağım. Bir daha bu kadar ara vermek istemiyorum bloguma beni izlemeye devam edin.


    Ah bu arada unutmadan lilakutunun sistemi değişti önceden abonelik sistemiyle sadece kendi abonelerine kutu yolluyordu. Ama artık bu şekilde olmayacak okuduğum bilgilere göre aylık abonelik kalkıyor yerine eylülden itibaren satış şekli alıyor yani lilakutular satışa çıkacak ve isteyen ayın kutusuna sahip olabilecek  sahip olmak istemeyense zaten satın almayacak , bilmiyorum bu sistem daha iyimi olur daha kötümü olur hani benim korkum kutular biter ben yetişemem diye ama :) eğer sizde lila kutulara sahip olmak istiyorsanız  burdan buyrun 

0Yorum